Aktuality

„Zpátky nejdou, vážně nejdou navrátit chvíle nádherný, tak vzdálený. Tak aspoň starý album otvírám. Sny, příběhy a touhy ukrývá.“ Nic nevystihuje lépe, proč vzniklo tohle CD, než tento úryvek z textu písně Starý album.

Bylo nám o pár desítek let míň, když jsme v různých rockových skupinách vyrazili „dobývat“ svět. Pak nás osud spojil dohromady. Měli jsme sny, prožili spoustu příběhů, naplňovali svoje touhy. V roce 2017 bude skupině Unisono 30 let a už 25 let hrajeme ve stejném složení.

Na Starý album jsme nahráli největší unisonovské hity, tu zvláštní směs rockových vypalovaček, nádherných balad a hospodských odrhovaček, která Unisono definuje. Tyhle písničky z autorské dílny Petr Štěpánka spoluvytvářely českou bigbítovou historii. Do svého repertoáru je převzaly desítky kapel.

Věříme, že i Vám tohle CD udělá radost. Nejen my, ale i vy totiž určitě máte svoje „starý album“, ukrývající dávné sny, příběhy a touhy.

Protože víno fleky dělá - Schizoreggae - Smuteční - Domácí kázání - Prosím, dej mi trochu víc - Neznámý vojín - Píseň pro dvacet sedm českých pánů - Chodili jsme spolu jen tejden - Judy (Jó, já ji mám) - Tak to se holkám někdy stává - Vždyť na to máš - Starý album